Registrácia zahraničných domén

 

Podnikáte cez internet, alebo len prezentujete svoje služby aj prostredníctvom celosvetovej siete? Práve pre vás je určený tento článok. Pôsob globálne pracuj lokálne. Práve v tomto zmysle by ste mali viesť svoj biznis. Prostredníctvom internet je to veľmi reálne. Stačí vám notebook, internet a môžete pracovať z ktoréhokoľvek kúta sveta. Výhoda globalizácie je aj v tom, že oslovíte veľký trh, takmer celý svet s veľmi nízkymi nákladmi.

Zahraničné domény vám pomôžu rozšíriť svoje pole pôsobnosti. Chcete svoj projekt prezentovať napríklad v Rusku? Nie je problém, zaregistrujete si doménu.ru. Ale ako na to ?

Oslovte registrátorov domén

Registrátori domén sú firmy, ktoré sa zaoberajú problematikou domén, ich registráciou, správou a podobne. Práve oni majú schopnosti a prostriedky nato aby vám zabezpečili akúkoľvek doménu. Niektoré domény si však nikdy nebudete môcť zaregistrovať, nakoľko vyžadujú trvalý pobyt na území daného štátu. Aj toto však vedia niektoré firmy zabezpečiť. Príkladom dobrého registrátora domén je spoločnosť yegon. Práve oni začali medzi prvými s registráciou domén a webhostingovými službami na internete a tak majú tie najlepšie skúsenosti. V ich portfóliu nájdete niečo vyše 70 doménových koncoviek.